2.4°C

Anténa WORKS! – Online marketing a práca s mladým publikom

Kasárenské námestie 1, 040 01 Košice-Staré Mesto, Slovensko
Date
25.11 - 25.11.2022
Time
10:00

Na úvod si povieme, ako sa rozhodujú ľudia na internete a ako vieme ich cestu podchytiť, aby sme ich dokázali osloviť v správny moment, na správnom mieste a správnym spôsobom. Povieme si, prečo je dôležité budovať značky a aké aktivity v online robiť, aby boli kampane efektívne a aby sa vám podarilo napĺňať vaše ciele.

V praktickej časti workshopu si ukážeme, ako vytvoriť reklamnú kampaň v nástrojoch Facebook Ads a Google Ads. Účastníci si vyskúšajú celý proces od výberu cieľa, cez nastavenia publika, výberu vhodných kreatív až po vyhodnotenie úspešnosti kampane.

~~~~~~~

MAREK ŠULÍK

Workshop bude viesť Marek Šulik, ktorý sa reklame a marketingu venuje už štrnásť rokov. Od roku 2017 pracuje pre Isadore, slovenského výrobcu cyklistického prémiového oblečenia, momentálne na pozícii Head of Digital. Má na starosti digitálne kanály, zákaznícku a business analytiku. Okrem toho pôsobí v hybridnej reklamnej agentúre Darwin & the Machines na pozícii Media and Ecommerce director a je spolumajiteľom marketingového štúdia Birne.

𝟮𝟱. 𝗻𝗼𝘃𝗲𝗺𝗯𝗲𝗿 𝟮𝟬𝟮𝟮
𝗿𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝗮́𝗰𝗶𝗮: 9.30 h
𝘄𝗼𝗿𝗸𝘀𝗵𝗼𝗽: 10.00 h – 16.30 h
𝘃𝘀𝘁𝘂𝗽𝗻𝗲́: 20 Eur (pre členov Anténa zadarmo, pridružení 50 % zľava)
→ Kino Úsmev → → → Košice
Kapacita workshopu: 25 ľudí
Registrácia tu: https://forms.gle/j4mM5f7AzBJGozSS9