Visit Košice logo
°C
0

Informácie

Kde je infopoint

Moderné infocentrum Visit Košice Infopoint je vstupnou bránou k spoznávaniu mesta. Zastavte sa tu pre potrebné informácie, overené rady a tipy či originálne umelecké suveníry. Vyzdvihnite si praktické mapy mesta alebo príďte obdivovať multimediálne diela umelcov z rôznych krajín. Obzrieť si nezabudnite ani fasádu budovy – Historickej radnice, ktorá sa okrem iného hrdí aj znakom Košíc.

Infopoint je čiastočne bezbariérový a vybavený prvkami pre nevidiacich.

V čom poradíme

  • Program v meste podľa Vašich preferencií

  • Prehliadky mesta a celodenné výlety

  • Odporúčanie ubytovania

  • Odporúčanie na reštauráciu, kaviareň, cukráreň, piváreň...

  • Informácie k verejnej doprave

  • Informácie o aktuálnych podujatiach

    Pre detailnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať na infopoint@visitkosice.org alebo +421 949 475 777.

Visit detská zóna

Dovolenka pre rodiny s Košickým detským pasom

Spojte dobrodružstvo so zábavou a spoznávaním nových miest! Zažite Košice s Košickým detským pasom – rodinným ilustrovaným sprievodcom viac ako 25 lokalitami v meste a okolí. Putujte po mape zážitkov s dobroduchom Bukim a nakopnite detskú fantáziu počas dní plných zábavy, hier a vedomostí.

Navštívite ZOO Košice, Botanickú záhradu UPJŠ, Steelpark – park vedy, Košický hrad, Miklušovu väznicu i mnoho ďalších. Navyše sa za navštívené zastávky každý malý cestovateľ odmeňuje veselými samolepkami a získava špeciálne dobrodružné hodnosti – za dosiahnutý počet samolepiek deti čakajú vecné odmeny! Vyzdvihnite si svoj pas vo Visit Košice Infopointe na Hlavnej 59 v Košiciach a vydajte sa na cestu za rodinnými zážitkami.